«Олімпійський урок» завітав до «Артеку»
21 Вересня 2021 Поділитися

Починаючи з 2005 року вже стало доброю традицію кожного вересня по всій країні проводити олімпійські уроки. Ця ініціатива Національного олімпійського комітету України полюбилася мільйонам дівчат та хлопців.

Цьогорічні Уроки проходять в рамках Європейського тижня спорту під гаслом #BeActive.

Наскільки активними і спортивними є діти з усіх куточків України, що наразі відпочивають та оздоровлюються в Міжнародному дитячому центрі «Артек», мали змогу перевірити наші олімпійці – призери Олімпійських ігор з академічного веслування - Світлана Мазій, вільної боротьби – Валерій Андрійцев та гандболу – Олена Яценко.

Саме зірки спорту і стали капітанами команд під час легкоатлетичних естафет. Вони підтримували дітей у їхньому прагненні до перемоги, та на власному прикладі демонстрували свою чудову спортивну форму.

А оскільки олімпійський рух багатогранний і включає в себе не лише спортивну складову, тому учасникам «Олімпійського уроку» були запропоновані також і творчий конкурс – «Спортивна фотографія», де кожна з 5 команд мала зобразити вид спорту та «Олімпійська вікторина» на знання олімпійського руху. Артеківці успішно упоралися з усіма завданнями.

Так як у школі після кожного уроку є домашнє завдання, то і після «Олімпійського уроку» діти отримали його від наших зіркових гостей. Спортсмени були одностайними в тому, щоб дітлахи, які з неймовірним запалом та блиском в очах стали учасниками спортивного дійства, не втрачали цього духа єдності та підтримкки й звісно дружили зі спортом та були активними. А допомагати їм у цьому будуть подарунки від Національного олімпійського комітету та Європейської комісії.

 

Медіа