Олімпійський урок від Ярослави Магучих для школярів Дніпра
22 Вересня 2021 Поділитися
Олімпійський урок від Ярослави Магучих для школярів Дніпра

Нещодавно бронзова призерка Олімпійських ігор Токіо-2020 з легкої атлетики Ярослава Магучих повернулася в рідне місто після підсумкових стартів в Діамантовій лізі й одразу поринула у вир соціально значущих подій. Разом з головою відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області Андрієм Павелком легкоатлетка завітала на Олімпійський урок до учнів СЗШ №74 міста Дніпра.

Зовсім недавно діти, як і всі ми, вболівали за Ярославу під час її виступу на дебютних Олімпійських іграх. Тож під час заходу малеча отримала можливість розпитати атлетку, про секрети успішної спортивної кар'єри, надихнутися переможною енергетикою, продемонструвати власні фізичні навички й зробити спільні фото на згадку.

Дітвора не приховувала своїх радощів! Майданчик одразу ж наповнився веселим сміхом, показовими виступами, мінізмаганнями, а, разом з ними – неймовірно позитивними емоціями, дружньою атмосферою і, звичайно ж, спортивними подарунками.

Саме створення таких чудових умов для школярів та їхнє залучення до спорту є головною метою відділення НОК України в Дніпропетровській області. Тож очільник олімпійського осередку подарував школярам набір м'ячів та спортивний інвентар.

 

Медіа