Валерій Андрійцев відкривав секрети олімпійського спорту під час Олімпійського уроку в Бучі
22 Вересня 2021 Поділитися
Валерій Андрійцев відкривав секрети олімпійського спорту  під час Олімпійського уроку в Бучі

Команда відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області продовжує проведення «Олімпійського уроку» #BeActive на Київщині в рамках Європейського тижня спорту.

Заслужений майстер спорту України, срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні-2012 Валерій Андрійцев  разом з головою регіонального олімпійського осередку Київщини, членом НОК України Ігорем Малинським та  членом виконкому відділення  НОК Вадимом Гаєвим завітали до Бучанського НВК СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

У ході Олімпійського уроку школярі дізналася від іменитого борця чимало цікавого про його вид спорту. Почули про перепони та непростий шлях через тренування, самодисципліну, змагальний процес і приємні миті перемоги. Натомість захоплені прикладом непростого шляху до олімпійського п’єдесталу спортивний актив школи представив показові виступи з видів спорту,  які розвивають у навчальному закладі.

По закінченню свята спорту Ігор Малинський та Валерій Андрійцев передали стяг Національного олімпійського комітету України вчителю - методисту з фізичної культури Надії Забавській, а школярі отримали сувеніри від НОК України та зробили спільне фото на згадку.

Медіа