Волейбольний турнір з нагоди Європейського тижня спорту в Чернівцях
23 Вересня 2021 Поділитися
Волейбольний турнір з нагоди Європейського тижня спорту  в Чернівцях

Днями відбувся спортивно-видовищний захід з волейболу серед учнівської та студентської молоді «OLYMPIC CHNU OPEN» у Чернівцях.

Спортивне свято було проведене у межах Всеукраїнського Олімпійського тижня та Європейського тижня спорту. Основними завданнями цього заходу є  залучення учнівської та студентської молоді до активного, здорового способу життя й фізичної активності, набуття корисних життєвих навичок, які допоможуть їм у їхньому власному розвитку та виборі майбутньої професії на прикладі олімпійської освіти.

Організаторами заходу виступило відділення Національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області та факультет фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Поважними гостями заходу були: голова відділення НОК України в Чернівецькій області, чемпіон світу з легкої атлетики, учасник трьох Олімпійських ігор Іван Гешко; завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров‘я, професор, доктор педагогічних наук, заслужений працівник фізичної культури і спорту Юрій Мосейчук;  кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, керівник наукової теми Міністерства освіти і науки України «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти» Ярослав Галан; заступник декана з навчально-організаційної роботи, кандидат педагогічних наук Андрій Молдован; директор Чернівецької обласної ДЮСШ Віталій Литвинчук; модератором заходу стала викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання, тренер ДЮСШ №4 Тетяна Григоришина.

Перевагою цього заходу стало те, що школярі та студенти мали змогу взяти приклад зі своїх старших колег та вдосконалити власні навички з волейболу.

Крім цього, було проведено майстер-клас з мистецтва гри у волейбол, що провела Тетяна Григоришина, а Ярослав Галан розповів учасникам заходу про важливість популяризації олімпійської освіти, зокрема для молодого покоління.

Останнє в медіа