Черговий Олімпійський куток відкрито на Львівщині
23 Вересня 2021 Поділитися
Черговий  Олімпійський куток  відкрито на Львівщині

Черговий Олімпійський куток днями було відкрито на Львівщині. Цього разу великий набір літератури олімпійської та спортивної тематики у межах проєкту Національного олімпійського комітету України «Олімпійський куточок» з ініціативи регіонального олімпійського осередку було передано у публічну бібліотеку Турківської міської ради.

 «Людей, які люблять спорт у нашому районі – немало. Щоправда, книг – не так багато, як хочеться. У нашій громаді – 24 бібліотеки. Віримо, що розпочнемо формування таких гарних олімпійських куточків із центральної.  Головне – мати такі книги і вже будь-який читач зможе їх взяти на користування», -  відзначила директор бібліотеки Ганна Семків.

Вона підкреслила, що бібліотечний фонд зараз оновився майже на 60% та подякувала голові відділення НОК Юрію Турянському за те, що львівський олімпійський осередок долучився до такої справи.

Віримо, що мешканці Турківщини із книг почерпнуть ще більше відомостей про сучасний олімпійський процес в Україні, а тексти видань знайдуть відгук у серцях не тільки дорослого та свідомого населення, але й діток – майбутнього нашої країни.

 

Медіа