#BeActive з юними гандболістками
23 Вересня 2021 Поділитися

У старт Європейського тижня спорту, в Броварському спортивному фаховому коледжі, відбулося відкрите тренування юних гандболісток під керівництвом призерки Олімпійських ігор Наталії Ляпіної.

До заходу долучились голова відділення Національного олімпійського комітету у Київській області Ігор Малинський, медалісти Олімпійських Ігор Валерій Андрійцев (вільна боротьба), Олена Яценко (гандбол), менеджерка із зв'язків із суб'єктами олімпійського руху НОК України Вікторія Веселова, в.о. директора Броварського спортивного фахового коледжу Світлана Потрясаєва та тренерський склад закладу.

Юні спортсменки показали спеціалізовані рухливі естафети, де був задіяний командний рух, відпрацювали володіння м’ячем, кидки з різних позицій, зокрема числі штрафний 7-метровий кидок тощо. Свої сили спробували і представники мас-медіа та почесні гості.

«Я вже 8 років займаюся гандболом, - ділиться з нами президентка коледжу 17-річна Вікторія Карпенко. – Звісно, мрія кожної спортсменки – це потрапляння на Олімпійські ігри. Це найвищий показник. Я дуже сподіваюся, що нашому виду ще вдасться себе показати і ми зможемо стати учасниками Ігор. Наразі моя мета – разом з командою виграти Супер лігу. Рада, що проводяться такі заходи як Європейський тиждень спорту, все це привертає увагу до фізичної активності й гандболу зокрема».

Підтримала свою вихованку і Наталія Ляпіна, яка відзначила, що, попри юний вік, дівчата прагнуть ставати кращими щодня, а такі проєкти надають їм додаткову мотивацію. «Дуже логічним є те, що Європейський тиждень спорту в Україні розпочинається саме з гандболу, адже наш вид спорту дуже різноплановий - під час тренування ми задіюємо всі частини тіла, а також увагу, комунікацію».

На завершення тренування всі отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України та Європейської комісії.

Нагадаємо, що Європейський тиждень спорту був започаткований у 2015 році і вже залучив понад 71 мільйон людей з 42 країн континенту до активної участі. В Україні подібні заходи проходять по всій країні і триватимуть увесь вересень.

Медіа