Олімпійський урок #BeActive для юних плавців Донеччини
24 Вересня 2021 Поділитися
Олімпійський урок #BeActive для юних плавців Донеччини

На базі спортивно-оздоровчого комплексу «Енергетик» відділенням Національного олімпійського комітету України в Донецькій області спільно з обласною федерацією синхронного плавання був проведений Всеукраїнський проєкт «Олімпійський урок #BeActive» для дітей Миколаївської територіальної громади.

У гості до школярів завітали бронзові призерки Ігор ХХХІІ Олімпіади-2020 в Токіо з синхронного плавання Марта Федіна, Аліна Шинкаренко, Єлизавета Яхно та чемпіонка світу Вероніка Гришко. Заслужений тренер України, член виконкому відділення Ірина Гребеннікова представила кожну чемпіонку спортсменку та розповіла про їх досягнення.

Багато цікавих запитань отримали дівчата від дітей. Адже їх цікавило усе: чому синхронне плавання стало сенсом їх життя, чим запам’ятались Олімпійські ігри, які плани на майбутнє. Особлива увага майбутніх чемпіонів була прикута до  олімпійських медалей.

І як на справжньому уроці теоретичні знання були закріплені практично. В басейні синхроністки вразили чарівністю, грацією та чудовим майстеркласом. Емоції переповнювали дітей.

Завдяки такій зустрічі з провідними спортсменками країни, девіз Європейського тижня спорту – «Будь активним #BeActive» молодь втілить у своє повсякденне життя. А автографи, фотографії та відео заходу надовго збережуть враження від часу, проведеного з користю та задоволенням.  

 

 

 

 

Медіа