Під гаслом «BeActive!» у Горішніх Плавнях пройшли змагання з плавання та дзюдо
28 Вересня 2021 Поділитися
Під гаслом «BeActive!» у Горішніх Плавнях пройшли змагання з плавання та дзюдо

Європейський тиждень спорту впевнено крокує відділеннями ДЮСШ та навчальними закладами міста Горішні Плавні.

Нагадаємо, Європейський тиждень спорту під  гаслом #BeActive, є ініціативою Європейської комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту і проходить з метою залучення громадськості незалежно від віку і фізичних можливостей до занять спортом, активного й здорового способу життя.  Національним координатором Європейського тижня спорту в Україні є Національний олімпійський комітет України, який вже 3 рік поспіль успішно реалізує цей проєкт за допомогою різних активностей.
Так під гаслом «BeActive» у басейні ДЮСШ №1 пройшли змагання з плавання, в яких взяли участь 160 вихованців школи плавання.

У межах Європейського тижня спорту,  за участі 250 юних спортсменів з різних куточків нашої держави у міському фізкультурно-оздоровчому комплексі пройшли всеукраїнські змагання з дзюдо.

Побажання перемог та успіхів майбутнім олімпійцям передав виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков.

Переможці та призери змагань були нагороджені олімпійськими подарунками  від відділення НОК України в м. Горішні Плавні та НОК України.

 

 

 

 

 

Медіа