Онлайн уроки з чемпіонами
28 Вересня 2021 Поділитися
Онлайн уроки з чемпіонами

Вже другий ріку поспіль, в рамках Європейського тижня спорту, Національний олімпійський комітет України проводить «Олімпійські уроки» в онлайн форматі за участю найтитулованіших спортсменів країни під гаслом #BeActive.

Всі охочі можуть долучитися до відкритого тренування як під час трансляції в Instagram, так і переглянути його у запису.

Під час Уроку ви дізнаєтесь про особливості виду спорту, потренуєтесь разом із зіркою спорту та отримаєте поради як залишатися активними й спортивними протягом дня.

Під час ефіру можна задавати запитання, а автор найкращого, отримає подарунок від Національного олімпійського комітету України та його партнера - національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV. А саме: річний сертифікат на найкращий тариф, де абоненти сервісу отримують доступ до 260 телеканалів і більше ніж 10 тис. фільмів без доплат. Зокрема є можливість дивитися передачі в запису, а в кінозалі немає реклами.

Свої «Олімпійські уроки» вже провели дворазовий Олімпійський чемпіон з веслування на байдарках та каное Юрій Чебан, призери Ігор з вільної боротьби – Валерій Андрійцев, карате – Станіслав Горуна.

Слідкуйте за анонсами на офіційній сторінці НОК України в Instagram @the_olympic_team_ua та будьте разом з нами #BeActive.

Медіа