Юні бадмінтоністи провели «Олімпійський урок #BeActive» для одеських гімназистів
28 Вересня 2021 Поділитися
Юні бадмінтоністи провели «Олімпійський урок #BeActive» для одеських гімназистів

Вихованці КДЮСШ №5, призери всеукраїнських змагань з бадмінтону 12-річна Дар’я Попова і 11-річний Лев Талпа, а також наставник цієї спортшколи Володимир БІЛОУС провели «Олімпійський урок #BeActive» для учнів одеської гімназії №5.

На початку заходу заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області Влад Єфімов представив учням гостей заходу, а потім коротко розповів про успіхи спортсменів Одеської області на Олімпійських іграх-2020. Нагадаємо, що в Токіо-2020 Одещину представляли сім спортсменів, а єдину медаль завоювала каратистка Анжеліка Терлюга, яка стала срібною призеркою.

Далі модератор зустрічі передав слово почесним гостям, які розповіли, чому віддали своє серце бадмінтону, про свої здобутки в улюбленому виді спорту. Найдосвідченіший одеський наставник з бадмінтону привів школярам цікаві факти про цей олімпійський вид спорту. Учням 8-Д класу цікаво було дізнатися, що ці досить юні спортсмени (Дар’я Попова і Лев Талпа) успішно виступають у змаганнях з більш старшими суперниками. Також наші юні герої і їхній наставник відповіли на запитання учнів. 

Перед майстер-класом – розминка, яку в рамках проєкту НОК України «Do like olympians», провела Дар’я Попова. Активна розминка – те, що треба перед тренуванням, нехай і на олімпійському уроку. Зарядились – і пішли грати у бадмінтон.

Під час майстер-класу досвідчений наставник, а також Дар’я Попова і Лев Талпа, яким тренер передбачає велике майбутнє, показали школярам основи гри. Кожен учень міг спробувати себе у бадмінтоні, тож, можливо хтось з них і опиниться в КДЮСШ №5, яка, до речі, знаходиться недалеко від цього учбового закладу.

За підсумками заходу всі його учасники отримали подарунки від відділення НОК України в Одеській області – і гості заходу, і діти, і гімназія, якій був переданий різноманітний спортінвентар – м’ячі, скакалки, комплект для гри в бадмінтон.

На завершення – традиційне фото на згадку.Медіа