Майже пів тисячі черкаських гімназистів долучилися до руханки #BeActive
29 Вересня 2021 Поділитися
Майже пів тисячі черкаських гімназистів долучилися до руханки #BeActive

У Черкасах влаштували масову руханку #BeActive для школярів. Такий олімпійський захід відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області організувало в межах Європейського тижня спорту, що проводиться щороку з 23 до 30 вересня.

Учасниками заходу стали учні 7-11 класів Черкаської гімназії № 9, а це майже пів тисячі осіб.

Спеціальними гостями зустрічі були відомі черкаські спортсмени: Валерія Іваненко – чемпіонка ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року з метання молота,  Олексій Кирилін – переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю, срібний призер чемпіонату світу U18 у Найробі, неодноразовий чемпіон України з метання диска серед молоді, член національної збірної команди України з легкої атлетики та Іван Тищенко - чемпіон ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі-2018 з академічного веслування.

Спочатку гімназисти познайомилися з молодими олімпійцями, дізналися, яким видом спорту вони займаються, чому обрали саме такий напрям, чи складно тренуватися і чи із задоволенням вони відвідують свої тренування, що спорт дав у житті, чим допоміг, які якості розвинув тощо.

По завершенню спілкування гімназисти та спортсмени - взяли участь в активній частині зустрічі – у руханці, яку представила та провела Катерина Кузьміна – стипендіатка відділення НОК України в Черкаській області, неодноразова переможниця обласних змагань зі спортивної ходи, учасниця чемпіонатів та універсіад України.

Наостанок гімназисти із задоволенням спілкувалися зі спортсменами, ставили їм різноманітні запитання, фотографувалися. Найактивніші учасники заходу отримали подарунки від олімпійського осередку – футболки та пляшки для води #BeActive.

 

Медіа