Олімпійський урок #BeActive з важкої атлетики для учнів Краматорська
29 Вересня 2021 Поділитися
Олімпійський урок #BeActive з важкої атлетики для учнів Краматорська

На завершення Європейського тижня спорту в Донецькій області регіональним відділенням Національного олімпійського комітету України був організований Олімпійський урок #BeActive в ЗОШ № 30 міста Краматорськ. До проведення заходу долучились Донецьке обласне відділення КФВС МОН України та Обласна СДЮСШОР з важкої атлетики.

У гості до учнів завітали юні спортсмени-важкоатлети під керівництвом тренерів Олега Саннікова та Єлизавети Олійник.

На початку зустрічі члени виконкому відділення НОК  Дмитро Подопригора та Ігор Нестеренко побажали присутнім завжди досягати мети та бути переможцями.

Багато нового та цікавого дізнались діти про важку атлетику, про історію цього виду спорту, про чемпіонів та призерів олімпійських ігор і провідних важкоатлетів Донеччини.

Запальна руханка від майстра спорту України з важкої атлетики Єлизавети Олійник налаштувала школярів на практичну частину уроку.

Юні важкоатлети Максим Максименко, Марк Петрів та Ніка Корж провели майстер-клас та продемонстрували свої навички. Кожен охочий зміг спробувати свої сили в піднятті штанги та виконанні силових вправ. А за правильні відповіді на різноманітні питання були приємні заохочення та подарунки.

На завершення олімпійського свята всі школярі тримали подарунками від Національного олімпійського комітету України, заряд бадьорості та позитиву.

Медіа