Олімпійський урок #BeActive» від Олександра Хижняка для школярів Полтави
01 Жовтня 2021 Поділитися
Олімпійський урок #BeActive» від Олександра Хижняка для школярів Полтави

Цікавий та енергійний «Олімпійський урок #BeActive» відбувся на полтавському стадіоні «Полтава». Захід організований регіональним осередком Національного олімпійського комітету України у межах Європейського тижня спорту.

 Понад сотня полтавських школярів мала нагоду поспілкуватися з срібним призером Олімпійських ігор в Токіо, чемпіоном світу з боксу Олександром Хижняком та зарядитися енергією спорту.

Після масштабного спортивного флешмобу, юні атлети розбились по групах та випробовували власні сили у різноманітних ігрових видах спорту.

 « Був радий взяти участь у такому заході. Діти дуже заряджають. Усі були активні, підтримували та ставили багато запитань. Спорт – це дійсно круто, то ж «BeActive!» — говорить Олександр Хижняк.

Захід вкотре проводиться для популяризації спорту та здорового способу життя серед молоді. Протягом тижня на Полтавщині проходитимуть спортивні активності  для школярів, в межах Олімпійського уроку.

 «Мені дуже все сподобалось. Така класна руханка, стільки людей. Бачила Олександра Хижняка. Круто, хочу теж як він побувати на Олімпійських іграх», — поділилася враженнями від Уроку   школярка Катерина.

 

Медіа