Олімпійський урок #BeActive завітав до школярів Кам’янець-Подільська
04 Жовтня 2021 Поділитися
Олімпійський урок #BeActive завітав до школярів Кам’янець-Подільська

У межах Європейського тижня спорту у Кам’янець-Подільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6, що на Хмельниччині, пройшов «Олімпійський урок #BeActive».

 У гості до навчального закладу завітала випускниця школи, дворазова чемпіонка України з пауерліфтингу, студентка 3 курсу  Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка Катерина Муляр.

Катерина розповіла учнівській молоді про те, як почала займатися спортом, про режим тренувань та особисті здобутки на чемпіонатах України, участь у міжнародних змаганнях про уславлених олімпійців університету та їх наставників

Особливу увагу спортсменка приділила хорошим умовам, котрі сьогодні створені в місті для занять її улюбленим видом та важкою атлетикою, адже має змогу тренуватись в сучасному спорткомплексі «Епіцентр», де передолімпійську підготовку пройшли і зарубіжні важкоатлети, четверо з яких здобули медалі ХХХІІ Ігор, а легкоатлет Михайло Кохан, наразі студент К-ПНУ, посів четверте місце у метанні молота на Олімпійських іграх в Токіо. У ході спілкування Катерина відповіла на запитання школярів і закликала їх до регулярних занять спортом.

Під час практичної фази уроку вчитель фізкультури Андрій Донцов провів на шкільному стадіоні оздоровчий забіг з учнями  з прапорцями європейських країн під гаслом «Європейській Україні – здорова молодь».

Завершився захід традиційним спільним фото, отриманням олімпійських подарунків від НОК України та масовою автограф-сесією.

Медіа