Про значення спорту школярі Івано-Франківська дізнавалися на «Олімпійському уроці #BeActive» з Сергієм Бубкою
05 Жовтня 2021 Поділитися
Про значення спорту школярі Івано-Франківська дізнавалися на «Олімпійському уроці #BeActive» з Сергієм Бубкою

Активності Європейського тижня спорту об’єднали всю країну під гаслом #BeActive. Національним координатором Європейського тижня спорту в Україні вже третій рік поспіль виступає Національний олімпійський комітет України. Під час ініційованих НОК «Олімпійських уроків #BeActive» молоде покоління дізнається, чому корисно та важливо бути активним, надихаючись прикладом відомих олімпійців.

У межах візиту на Івано-Франківщину на один з таких уроків до школярів Прикарпаття завітав посол Європейського тижня спорту в Україні, президент НОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

«Спорт багато чого дав мені – це самодисципліна і наполегливість, які в майбутньому дозволили підкорити найвищу сходинку спортивного Олімпу», - наголосив Сергій Бубка, вітаючи учасників заходу.

«Спорт – це також можливість перебороти будь-які страхи та труднощі, вдосконалюватися. Спорт відкриває світ, дає можливість знайти надійних друзів. Тож користуйтеся цією можливістю як найактивніше, виходьте на спортивні майданчики та станьте прикладом для своїх однолітків. Будьте здоровими та активними!», - закликав молодь Сергій Бубка.

Разом з почесними гостями Уроку серед яких: дворазовий олімпійський медаліст Роман Гонтюк, учасники Олімпійських ігор з боксу, чемпіон світу Віктор Поляков та Сервін Сулейманов, легкоатлетка Галина Облещук, а також очільник регіонального Олімпійського осередку Мирослав Карабін, президент НОК переглянув показові виступи вихованців секцій дзюдо, вручив подарунки дзюдоїстам категорії Masters й майбутнім юним олімпійцям, які відкрили під час уроку для себе таку цікаву гру як бадмінтон.

Про важливість спорту Сергій Бубка наголосив і під час зустрічі з учнівською та студентською молоддю, яка відбувалась в Івано-Франківській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва.

За словами президента НОК,  комплект унікальних видань про олімпійські види спорту  та методичні посібники з олімпійської освіти, що сьогодні були передані від Олімпійського комітету до бібліотеки, стануть гарним джерелом, аби не лише почерпнути нові знання, а й обрати потрібний напрямок розвитку.

Медіа