В Одесі провели Олімпійський урок для юних футболістів Вілковської ДЮСШ
05 Жовтня 2021 Поділитися
В Одесі провели Олімпійський урок для юних футболістів Вілковської ДЮСШ

Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області спільно з Одеською обласною асоціацією футболу провело Олімпійський урок #BeActive для юних футболістів Вілковської ДЮСШ.

До унікального Одеського музею футболу, адже він єдиний такий в Європі, завітали юні футболісти Вілковської ДЮСШ з тренером Олексієм Дарчуком. Засновник музею Емануїл Ганєв зустрів гостей біля музею, де розташована алея кубків, а також монумент трьом українським володарям «Золотого м’яча» – Олегу Блохіну, Ігорю Бєланову та Андрію Шевченку.

А в головному залі музею юних футболістів вже чекали почесні гості олімпійського уроку: легендарний футболіст «Чорноморця», учасників двох чемпіонатів світу Валерій Поркуян, відомі футболісти «Чорноморця» Віталій Руденко й Олексій Гай, а також олімпійський чемпіон, голова відділення НОК України в Одеській області Микола Мільчев. Юні футболісті були у захваті від музею і від близького знайомства із зірками українського спорту.

Цікава екскурсія і розмова з відомими майстрами продовжилася в головному залі Одеського музею футболу.

За підсумками зустрічі юні вілковські футболісти отримали олімпійські подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

Заключний акорд заходу – фото на згадку із знаменитими одеськими спортсменами. Ця зустріч надовго залишиться в пам’яті юних футболістів Вілковської ДЮСШ.

Медіа