#BeActive і Spartan у центрі столиці
06 Жовтня 2021 Поділитися
#BeActive і Spartan у центрі столиці

У вихідні, Арка дружби народів перетворилася на справжній спортивний майданчик і це не випадково, адже саме тут, в центрі Києва давався старт міжнародному забігу з перешкодами Spartan Race.

Spartan – світовий лідер в забігах з перешкодами на дистанції різної довжини та складності. У забігах беруть участь як професіонали, так і аматори різного віку, включаючи й дітей.

Цьогоріч змагання пройшли в рамках Європейського тижня спорту під гаслом #BeActive. До спортивного дійства долучилися біля 1000 учасників, які долали не лише перешкоди, а й себе.

Маршрут у 5 або 10 км на вибір, пролягав від столичної Арки дружби народів до Труханового острова і назад. Юні учасники, проходили свої дистанції безпосередньо на Трухановому острові.

Як на будь-яких змаганнях мають бути переможці та призери і цей старт – не виключення. Але пам’ятні медалі отримали всі, хто цього вихідного дня долучився до свята спорту. А діти ще були винагородженні подарунками від Національного олімпійського комітету України та партнерів Європейського тижня спорту.

 

Медіа