«Олімпійський урок #BeActive» для юних спортсменів корабельного краю
06 Жовтня 2021 Поділитися
«Олімпійський урок #BeActive» для юних спортсменів корабельного краю

До спортивної зали миколаївської комплексної ДЮСШ «Олімп», яка базується у Корабельному районі, завітав проєкт Національного олімпійського комітету України, що реалізується в межах Європейського тижня спорту, «Олімпійський урок #BeActive».

Захід організувало регіональне відділення НОК України в Миколаївській області.

КДЮСШ «Олімп» має багаті спортивні традиції. Кращі вихованці школи вже голосно заявили про себе.

Найбільш титулований спортсмен школи - майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках Віталій Цуркан є володарем кубку світу 2017 року.  37-річний веслувальник продовжує виступати у складі збірної України, працюючи тренером «Олімпу», де він передає свій безцінний спортивний досвід вже своїм вихованцям.

Про свої спортивні звитяги, а також про своє бачення майбутнього свого виду спорту,  і не тільки, Віталій Цуркан  розповів під час «олімпійського уроку». Який відкрив виконавчий директор регіонального  відділення НОК України в Миколаївській області Вадим Кучмій. Він подякував тренерсько-викладацькому складу та учням  школи за їх відданість олімпійському руху і вручив тренерам та адміністрації «Олімпу» подарунки від  олімпійського осередку.

Після завершення урочистої церемонії відкриття Уроку Вадим Кучмій провів вікторину з олімпійської тематики.  Переможці вікторини, в якій взяли участь виключно юні спортсмени школи,  отримали заслужені нагороди.

А надалі вихованці КДЮСШ стали головними діючими особами  «олімпійської руханки»,  яку провів тренер з боксу Олег Брага.

«Олімпійський урок» завершився приємностями для його учасників. Юнаки та дівчата, а також їх наставники отримали олімпійські  футболки з надписом  «Вeaktive Еuropen week of sport», та  книги на олімпійську тематику.
 

Медіа