Олімпійський урок #BeActive для сільської молоді Хмельниччини
08 Жовтня 2021 Поділитися
Олімпійський урок #BeActive для сільської молоді Хмельниччини

З «Олімпійським уроком #BeActive», що проходить в межах Європейського тижня спорту, до Водичківської загальноосвітньої школи Хмельницького району завітали представники регіонального осередку Національного олімпійського комітету України разом з вихованцями дитячих юнацьких спортивних шкіл обласного центру та їх наставниками.

Учасники заходу познайомилися з відомими в краї регбістами, які прибули на урок.Особливо цікавою була розповідь про свою спортивну кар’єру майстра спорту України міжнародного класу з регбі Олега Квасниці, який відзначився на чемпіонаті Європи-2008 з регбі-7 в Ганновері, де був визнаний  найкращим гравцем турніру. Після завершення спортивної кар’єри гравця, успішно тренував студентські та міські регбійні команди Хмельницького, долучався до підготовки збірних України різних вікових груп.

Наразі працює старшим викладачем кафедри фізичного виховання Хмельницького національного університету.

А перший заступник голови відділення  НОК України Віктор Флентін розповів про олімпійський рух в області, до якого мали відношення і мешканці села Водички. Зокрема, Аркадій Майстер, заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное, підготував фіналістку Олімпійських ігор-2016 Інну Грищун.

Після розмови на стадіоні завирували справжні спортивні пристрасті: весела руханка із почесними гостями, забіг на один стадій,  мініфутболу, майстеркласи з регбі-5, мініфутболу, петанку. показові виступи з тхеквондо, конкурси.  

Найактивніші учасники дійства відзначені подарунками, а всі школярі отримали щоденники від відділення НОК.

Медіа