Олімпійськs уроки #BeActive для дошкільнят Кропивницького
08 Жовтня 2021 Поділитися
Олімпійськs уроки #BeActive для дошкільнят Кропивницького

В межах Європейського тижня спорту, за ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, проведено ряд цікавих пізнавальних Олімпійських уроків #BeActive для вихованців дошкільних навчальних закладів міста Кропивницького.

Зокрема, представники обласного осередку НОК завітали до ДНЗ № 17 «Орлятко» та ДНЗ № 54 «Чебурашка». Дошкільнятам розповіли про олімпійські види спорту, олімпійський рух в Україні, найяскравіші звитяги українських спортсменів на Олімпійських іграх.

Отримавши нові знання діти відповіли на найпростіші питання спортивної вікторини, виконали енергійну руханку та були дуже активними  у спортивних естафетах.

На згадку про участь у спортивному святі, крім яскравих емоцій і заряду бадьорості, діти отримали сертифікати учасників Олімпійського уроку та сувеніри з логотипом заходу від НОК України.

Медіа