Студенти Львівського коледжу спорту змоделювали засідання сесії МОК
11 Жовтня 2021 Поділитися
Студенти Львівського коледжу спорту змоделювали засідання сесії МОК

В межах заходів Європейського тижня спорту, що проходить під гаслом #BeActive, у Львівському коледжі спорту відбулася навчальна гра за участю студентів 3 курсу – модель сесії Міжнародного Олімпійського Комітету за темою: «Основні підсумки Ігор XXXIII Олімпіади в Токіо-2020 та виклики для олімпійського спорту майбутнього».

Під керівництвом викладача навчальної дисципліни «Історія фізичної культури і спорту», керівника регіонального відділення Олімпійської Академії України проф. Оксани Вацеби, студенти підготували свої виступи за різними аспектами сучасного олімпійського руху, аналізуючи окремі питання підсумків Оліміпади-2020 в столиці Японії: програма змагань, учасники змагань, церемонії відкриття та закриття Ігор, неофіційний командний залік, результати в окремих видах олімпійської програми, дотримання протиепідемічних заходів, особливості діяльності Олімпійського селища, медичний супровід, харчування спортсменів, роль волонтерів, виступ національної олімпійської збірної команди України.

Доповіді, які підготували молоді спортсмени, більшість з яких є членами національних збірних команд з олімпійських видів спорту, а це зокрема: майстри спорту Андрій Чекмак, Дарина Мацола, Тетяна Заяц, кандидат у майстри спорту Юрій Білик, (вільна боротьба), майстер спорту Андрій Ганзін (велосипедний спорт), кандидати у майстри спорту Павло Семенюк, Максим Караїм, Руслан Реган, Назар Боруцький (легка атлетика), кандидат у майстри спорту Володимир Булачек (водне поло), дали змогу визначити ключові питання та виклики для олімпійського спорту на наступний олімпійський цикл. Ведуча сесії - важкоатлета Маргарита Закашевська, яка виконувала функції президента МОК, ефективно керувала загальним процесом й зуміла підсумувати проведену студентами підготовчу роботу.

На завершення навчальної гри студенти підтримали заяву за підсумками спільного засідання Антуражної комісії та Комісії  атлетів НОК України підсумків виступу олімпійської збірної команди України в Токіо-2020 та провели навчальну підсумкову пресконференцію.

А на добру згадку усі учасники навчальної гри – модель сесії МОК отримали подарунки від відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області.

Медіа