Олімпійський урок #BeActive на центральному стадіоні Тернополя
11 Жовтня 2021 Поділитися
Олімпійський урок #BeActive на центральному стадіоні Тернополя

Близько 300 учнів, які представляли 21 школу Тернополя, стали учасниками масштабного Олімпійського уроку #BeActive, що пройшов в межах Європейського тижня спорту на центральному стадіоні міста.

Учасників спортивного свята привітали: заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України  в Тернопільській області, голова Тернопільського обласного відділення олімпійської академії Андрій Огнистий і член виконкому осередку, начальниця відділу управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради Галина Федорович.

Тернопільські школярі змагалися в естафетах на влучність і швидкість -  "Біатлон", "Котигорошок", "Конвейєр" та інші. Такі естафети у Тернополі проводять вперше.   

Головний суддя заходу Любомир Бенцал розповів, за якими правилами змагалися школярі: "У протилежному русі, так, що кожна команда мала можливість позмагатися одна з одною. Тобто, не було так, що дві команди йшли, вони дві стартували і помінялися місцями. Одна йшла на іншу локацію, друга переходила вперед, це означає, що одна команда змогла працювати з кожною, яка була на даному етапі заявлена на змагання. Але це у нас не були змагання, це у нас було свято. У нас не було сліз,  у нас були посмішки, радість і діти в цьому були дуже зацікавлені".

Захід організував регіональний олімпійський осередок спільно з  Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення, за підтримки управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради, управління освіти і науки Тернопільської міської ради, відокремленого підрозділу ГО «Українська федерація учнівського спорту  в Тернопільській області» та  Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України.    

По закінченню свята всі учасники отримали подарунки від відділення НОК України в Тернопільській області.

Медіа