Під гаслом #BeActive для школярів Буковини пройшов Олімпійський урок
12 Жовтня 2021 Поділитися
Під гаслом #BeActive для школярів Буковини пройшов Олімпійський урок

Сьогодні, у межах Європейського тижня спорту, відбувся «Олімпійський урок» #BeActive у Лужанському опорному закладі середньої освіти І-ІІІ ступенів імені В. Орелецького, що на Буковині.

Гостями заходу стали: голова відділення Національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області, чемпіон Європи та світу з легкої атлетики Іван Гешко, учасник Олімпійських ігор у Лондоні Микола Лабовський, відповідальний секретар відділення НОК України в Чернівецькій області Ярослав Галан та стипендіат відділення Анна-Марія Костенюк.

Урок був проведений для учнів 4 класів навчального закладу. Під час заходу буковинські олімпійці розповіли про такий вид спорту як легка атлетика, про її види, зокрема  естафетний біг, розказали про свої досягнення у легкій атлетиці та закликали школярів займатися нею. Іван Гешко розповів учням про свою спортивну кар'єру, здобутки, перебіг змагань та правильну підготовку до них. Микола Лабовський охарактеризував основи техніки бігу в легкій атлетиці.

Ярослав Галан ознайомив учнів та вчителів з основними поняттями олімпійської освіти, охарактеризував її основні завдання та цілі. Також розповів про патріотичне виховання дітей засобами олімпійської освіти, а саме формування у них таких якостей як любов і повага до Батьківщини, вірність їй, відстоювання її честі та гідності.

Всі учасники заходу отримали пам'ятні подарунки від відділення НОК України в Чернівецькій області, а до бібліотеки школи було передано комплект олімпійської літератури.

 

 

Медіа