Юні вилковські веслувальники переймали досвід іменитих олімпійців під час Олімпійського уроку
13 Жовтня 2021 Поділитися
Юні вилковські веслувальники переймали досвід іменитих олімпійців під час Олімпійського уроку

Понад 50 юних веслувальників взяли участь в Олімпійському уроці #beactive, який відбувся на базі Вилковської ДЮСШ. Почесними гостями заходу стали імениті олімпійці України і Білорусі.

 У гості до юних колег завітав дворазовий Олімпійський чемпіон Юрій Чебан та імениті веслувальники Білорусі - Олімпійський чемпіон Артур Литвинчук та володарка 3-х олімпійських нагород Марина Литвинчук. Компанію на Олімпійському уроці їм склав вихованець ДЮСШ Вилкового, володар медалей чемпіонату світу і Європи, а зараз старший тренер збірної України Микола Кремер.

Цей день надовго залишиться в пам’яті юних спортсменів. Розпочався він, звісно, із занять у школі, а продовжився  тренуваннями на базі ДЮСШ, де перед Олімпійським уроком пройшли невеличкі змагання.

Спортсмени віком від 10-ти до 16-ти років змагалися у веслуванні на байдарках і сапах на дистанції 100 м.

Нагороджували призерів почесні гості спортивного свята – такому зірковому складу могли б позаздрити змагання набагато вищого рангу. Під час нагородження Марина Литвинчук передала нові експонати – олімпійські значки та весло – до унікального музею, який створив вихованець школи, відомий каноїст Олександр Голубов зі своєю дружиною.

Саме Олександр, до речі, і запросив зіркових гостей до Вилкового для того, щоб вони передали свій переможний досвід юному поколінню. Такі зустрічі проходять у Вилковому не вперше, а цього цю зустріч підтримало відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Олімпійці в деталях розповіли про свою кар’єру, наголошуючи  на тому, що шлях до вершини не є легким, для того, щоб піднятися на неї треба подолати чимало перешкод. При цьому також було зазначено, що на цьому шляху дуже важлива і підтримка батьків.

Завершилося спортивне свято традиційним спільним фото, що підвело рису під ще одним масштабним Олімпійським уроком в Одеській області.Медіа