Чемпіонка України зі стрільби з лука провела олімпійський урок для школярів одеської школи
18 Жовтня 2021 Поділитися
Чемпіонка України зі стрільби з лука провела олімпійський урок для школярів одеської школи

Чемпіонка України серед кадетів зі стрільби з лука Поліна Ткаченко і тренерка КДЮСШ №17 Валерія Ткаченко провели Олімпійський урок #beactive для учнів 72-ї одеської школи.

 15-річна вихованка КДЮСШ №17 Поліна Ткаченко займається стрільбою із лука вже 6 Років і останніми роками є найсильнішою в своїй віковій категорії в України – вона постійно в трійці призерів на чемпіонаті країни серед кадетів, здобуваючи перемогу  і в приміщенні, і на повітрі, а цього року успішно дебютувала на міжнародному рівні – стала срібною призеркою турніру пам’яті Ірени Шидловської, який проходив у Варшаві. Тренується Поліна у своєї мами Валерії Ткаченко, яка останні дванадцять років, успішно працює тренером в КДЮСШ №17.

На початку Олімпійського уроку заступник голови відділення НОК України в Одеській області Влад Єфімов коротко розповів дітям про історію участі спортсменів регіону в Олімпійських іграх, зазначивши, що вони мають у своєму активі 45 медалей.

До школи №72 Поліна і Валерія Ткаченко завітали не з пустими руками, а з повним комплектом спорядження. Крім того, спортсменка захопила із завойовані упродовж занять стрільбою з лука медалей, які потягнуть на кілька кілограмів.

Після короткого вступного слова наставниця розповіла учням про особливості цього олімпійського виду спорту, розпочавши зі спорядження. Поліна в присутності дітей зібрала свій лук, а тренерка, тим часом детально розповідала про його конструкцію, яка виявилася доволі складною.

 Також учні змогли побачити колчан зі стрілами, а потім з допомогою Поліни прицілитися як справжні лучники. Весь цей процес знайомства з видом спорту супроводжувався відповідями на численні питання – учні дуже активно цікавилися у гостей особливостями стрільби з лука: від того, з якої відстані стріляють, який розмір мішень до того, як записатися в секцію.

На всі питання були отримані розгорнуті відповіді, в тому числі і на останній. Вже після завершення олімпійського уроку чи не всі учні класу зайняли чергу до зірочки одеського спорту в особі Поліни Ткаченко за автографом, який вона залишала на візитівках.

Ділячись думками за підсумками заходу, Валерія Ткаченко була вражена тим, наскільки живий інтерес проявили школярі для стрільби з лука, відзначивши також, що олімпійський урок – дуже важлива справа у справі залученні дітей до занять спортом.

По закінченню Уроку всі учасники отримали подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

Медіа