Під гаслом #BeActive у спортивному ліцеї Сум пройшли змагання між учнями та їх наставниками
20 Жовтня 2021 Поділитися
Під гаслом #BeActive у спортивному ліцеї Сум пройшли змагання між учнями та їх наставниками

У межах Європейському тижня спорту, Відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області спільно з обласним ліцеєм-інтернатом спортивного профілю «Барса» ініціювали та провели захоплююче та спортивне дійство, учасниками якого стали і діти, і дорослі.

У веселій спартакіаді вступили в запеклу боротьбу дві команди, а саме: збірна учнів ліцею та збірна вчителів. Родзинкою свята стала шановна гостя, багаторазова призерка світу, чемпіонка Європи, срібна призерка Олімпійських ігор з біатлону, голова регіонального олімпійського осередку Олена Петрова, яка з щирими побажаннями та подарунками для кожного учня ліцею від НОК України завітала до закладу.

За підсумком всіх конкурсів, з відривом в один бал, перемогла команда учнів  Всі учасники отримали солодкі подарунки та пам'ятні призи #BeActive. 

Спортивна та запальна подія об'єднала всіх учнів та працівників ліцею, наперекір погоднім умовам подарувала гарний настрій та нагадала наскільки важливо бути активною та фізично розвиненою особистістю!

Медіа