#OlympicLab у Шубківському ліцеї на Рівненщині
20 Жовтня 2021 Поділитися
#OlympicLab у Шубківському ліцеї на Рівненщині

Вже понад три десятиліття, починаючи з далекого 1986 року, в селі Шубків Білокриницької територіальної громади, що на Рівненщині, проходять змагання з волейболу, які мають назву «Турнір поколінь».

Цей захід особливий ще й тим, що в 2015 році він занесений до Національного реєстру рекордів України, як найтриваліший аматорський волейбольний турнір.

 Тому не випадково, що  в рамках проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab за напрямком «Олімпійські та людські цінності» до учнів Шубківського ліцею завітали члени збірної команди України з волейболу серед спортсменів з вадами слуху Владислав Саноцький, Микола Полюх, Дмитро Ажнюк. Представив та ознайомив зі здобутками гостей їх тренер - Олександр Шевчук.

Далі всі присутні переглянули короткометражні фільми, розроблені НОК України, про олімпійські та людські цінності. Продовжилась зустріч невимушеним та досить активним спілкуванням учнів і гостей про олімпійські цінності в їх житті, яке далі перейшло у спортивну вікторину. 

Окрім того, спортсмени провели показове тренування та майстер-клас з гри у волейбол, до якого діти теж мали можливість долучитись.

На завершення всі учасники дійства зробили на згадку спільне фото та отримали олімпійські подарунки. 

 

Медіа