Львівський олімпійський осередок розпочинає активну співпрацю з Рудківською ТГ
20 Жовтня 2021 Поділитися
Львівський олімпійський осередок розпочинає активну співпрацю з Рудківською ТГ

Відповідний меморандум про партнерство підписав голова відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрій Турянський з Рудківським міським головою Іваном Лозинським.

Такою угоду підписанти поклали початок  змінам, які очікують у спортивному житті громади при об’єднанні зусиль обох сторін. 

Окрім підписання угоди, Юрій Турянський передав директорці КЗ «Рудківська публічна бібліотека» Руслані Крук цілий набір літератури олімпійської тематики, започаткувавши Олімпійський куток, який щоразу планують доповнювати все новими виданнями про спорт. Також Начальнику відділу культури, туризму, молоді та спорту Тарасу Курилу, він вручив спортивно-пам’ятну атрибутику для потреб розвитку фізичної культури та спорту Рудківської територіальної громади.

Сторони обмінялися думками щодо майбутніх спільних планів, а на завершення голова регіонального олімпійського осередку подарував Рудківській громаді Олімпійський прапор, який тепер завжди майорітиме у місті під час масштабних спортивних заходах.

Медіа