Оліміпйський урок #ВеActive для юних боксерів Чернігова
21 Жовтня 2021 Поділитися
Оліміпйський урок #ВеActive  для юних боксерів Чернігова

За ініціативи регіонального осередку Чернігівщини, у межах Європейського тижня спорту, координатором якого виступає Національний олімпійський комітет України, відбувся «Олімпійський урок #BeActive»для юних боксерів Чернігова разом з учасником Ігор ХХХІ Олімпіади, фіналістом Всесвітньої серії боксу, бронзовим призером чемпіонату Європи, професійним боксером, який здобув пояс WBO Oriental Дмитром Митрофановим.

Метою проєкту є сприяння здоровому та активному способу життя, залучення дітей, молоді та широких верств населення до активного, здорового способу життя, фізичної активності, набуття корисних життєвих навичок, які допоможуть їм у їхньому розвитку та виборі майбутньої професії на прикладі олімпійців. 

Дмитро провів для вихованців «ОДЮСШ з олімпійських видів» цікаву розминку. Також діти отримали практичні навички від відомого спортсмена. Юні олімпійці були в захваті від спортивного майстер-класу. 

На згадку про «Олімпійський урок #BeActive» всі учасники заходу отримали подарунки від відділення НОК України в Чернігівській області, автограф від чемпіона та фото на згадку.

Останнє в медіа