Олімпійський тиждень для сумських школярів
13 Жовтня 2021 Поділитися
Олімпійський тиждень для сумських школярів

З 11 вересня по 13 жовтня 2021 року у Сумській загальноосвітній школі № 20 відбулись Всеукраїнські заходи присвячені Олімпійському тижню спорту та чисельна кількість Олімпійських уроків серед учнів 1-11 класів.

Так учні 1-6 класів разом із вчителями фізкультури та класними керівниками провели: конкурс малюнків на олімпійську тематику «Свято миру, дружби, гармонії тіла й духу», турніри з шашок, настільного тенісу,  естафети «Веселі старти» та змагання з черлідингу.

Серед учнів 2-4 класів стартувала весела естафета «Спритні та кмітливі» та організовано перегляд фільму «Олімпіада в Мультфільмах».

Турнір з футболу був проведений  між збірними командами 10-11 та 6 класів, між серед 6-7 класів пройшов турнір з волейболу серед 6-7 класів. 

За підсумками заходів учні старших класів підготували слайд шоу «Ми за здоровий спосіб життя». 

На заключний захід до школярів завітали почесні гості, серед них: Заслужений майстер спорту з хокею на траві  Інна Нюкіна, майстер спорту міжнародного класу, ветеран спорту   Тетяна Кривохижа та майстер спорту України з хокею на траві Катерина Селезень.

На урочистій церемонії нагородження, за підсумками заходів, 130 учасників заходів були нагороджені грамотами, медалями та подарунками від Національного олімпійського комітету України, які отримали з рук срібної призерки Олімпійських Ігор, Заслуженого майстра спорту України, голови відділення НОК України в Сумській області  Олени Петрової.

 

Медіа