На Буковині провели вебінар про «Профілактику у спорті»
19 Жовтня 2021 Поділитися
На Буковині провели вебінар про «Профілактику у спорті»

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, на факультеті фізичної культури і здоров’я людини відбувся вебінар «Профілактика та відновлення при травмах у різних видах спорту». Захід відбувся за сприяння регіонального осередку НОК України в Чернівецькій області і Управління молоді та спорту ОДА.

Вебінар відбувся за участі тренерів Чернівецької області та фахівців у галузі фізичної культури і спорту.

З вітальним словом до учасників вебінару виступили начальник Управління молоді та спорту Чернівецької області, голова відділення НОК України в Чернівецькій області, чемпіон світу з легкої атлетики, учасник трьох Олімпійських ігор Іван Гешко; завідувач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги, доктор медичних наук, професор Лідія Доцюк; завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання, кандидат психологічних наук, доцент Ігор Наконечний.

Організаторами заходу були кафедра фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги в рамках наукового проєкту «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти», керівником якого є Ярослав Галан – відповідальний секретар відділення НОК України в Чернівецькій області.  

З доповідями до учасників виступили доцент кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги Леся Логуш «Спортивний травматизм, невідкладна допомога»; асистент кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги Андрій Браженюк, який презентував доповідь з теми «Профілактика та відновлення спортивного травматизму»; викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги Наталія Стратійчук, яка доповідала на тему «Профілактика рецидивів спортивних травм. Тейпування».

Учасники вебінару отримали корисну інформацію щодо основних аспектів, які наразі є актуальними серед тренерів та фахівців у галузі фізичної культури та спорту, наприклад, надання першої медичної допомоги, відновлення та профілактика після травмування, реабілітація спортсменів, профілактика рецидивів спортивного травмування, тейпування. Також вони мали змогу поставити питання та отримати кваліфіковані відповіді на них.

Медіа