За підтримки регіонального олімпійського осередку у Броварах відбулись лижні змагання на лижоролерах
22 Жовтня 2021 Поділитися
За підтримки регіонального олімпійського осередку у Броварах відбулись лижні змагання на лижоролерах

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області, у Броварах пройшли підсумкові змагання цієї осені серед лижників - відкритий чемпіонат Київської області з лижних гонок на лижоролерах серед юнаків та дівчат.

У змаганнях взяли участь юні  лижники з п’яти регіонів Київщини та гості з Києва  та Чернігова. Для набуття змагального досвіду також прибули спортсмени-початківці з вадами слуху «Інваспорт» з міста Біла Церква.

Всього на старт вийшли понад 120 спортсменів, які змагалися в двох дисциплінах - в кросі по пересіченій місцевості та в гонці на лижоролерах класичним стилем.

Всі переможці  та призери змагань отримали медалі та дипломи відповідних ступенів та пам’ятні олімпійські подарунки НОК України в Київській області, які вручила член відділення Олена Лєснікова. Такі ж подарунки отримали майбутні чемпіони, наймолодші учасники змагань, що успішно подолали обидві дистанції - Єлизавета Варава (2012 р.н.) та Мілєн Жовтоног (2016 р.н.) з Рокитного.

Проводила нагородження наймолодших учасників мама Мілєна і тренер обох малюків, МСМК України, учасниця трьох зимових Олімпійських ігор Катерина Григоренко.

Медіа