Олімпійський урок #BeActive для дошкільнят Чернівців
22 Жовтня 2021 Поділитися
Олімпійський урок #BeActive для дошкільнят Чернівців

Всеукраїнський проєкт "Олімпійський урок #BeActive", ініційований Національним олімпійським комітетом України в межах Європейського тижня спорту, завітав до вихованців Дошкільного навчального закладу №35 Центр розвитку дитини «Веснянка» міста Чернівці.

Організатором заходу виступило відділення НОК України в Чернівецькій області.

Відповідальний секретар олімпійського осередку  Ярослав Галан привітав учасників проєкту та побажав дітям бути активними та спортивними.

Під час уроку малюкам було презентовано «Олімпійську абетку», яка дає змогу дітям цікавіше підходити до вивчення української мови, до того ж таким чином вони можуть ознайомитися з різноманітними видами спорту та в майбутньому обрати улюблений вид серед них і здобувати хороші результати. Крім цього, діти займалися складанням «Олімпійських пазлів», що створені на честь Олімпійських ігор у Токіо та Пекіні. Пазли спрямовані на виховання та прищеплення загальнолюдських патріотичних цінностей за допомогою засобів олімпійської освіти та дають змогу дітям розвивати моторику рук, увагу, спостережливість, логіку.

Після завершення заходу всі учасники отримали пам’ятні подарунки від відділення НОК України в Чернівецькій області, а закладу було передано літературу в межах проєкту «Олімпійська книга».

Медіа