Олімпійський урок #BeActive для юних лижників Закарпаття
25 Жовтня 2021 Поділитися
Олімпійський урок #BeActive для юних лижників Закарпаття

За ініціативи регіонального олімпійського осередку Закарпаття, у смт.Міжгір’я Хустського району, відбувся «Олімпійський урок #BeActive» для вихованців відділення лижних гонок ОДЮСШ ФСТ «Спартак». Захід було проведено у межах Європейського тижня спорту, координатором якого виступає Національний олімпійський комітет України,

Метою проєкту є сприяння здоровому та активному способу життя, залучення дітей, молоді та широких верств населення до активного, здорового способу життя, фізичної активності, набуття корисних життєвих навичок, які допоможуть їм у їхньому розвитку та виборі майбутньої професії на прикладі олімпійців. 

Урок для юних лижників провела їх тренер Тетяна Дурунда, яка спочатку розповіла вихованцям про зародження олімпійського руху та його розвиток в Україні, здобутки наших співвітчизників на Олімпійських іграх. Після цікавої бесіди юні олімпійці перейшли до активної частини заходу -  запальної розминки та цікавих естафет.

На згадку про «Олімпійський урок #BeActive» всі учасники заходу отримали подарунки від відділення НОК України в Закарпатській області.

Останнє в медіа