Титуловані одеські фехтувальники провели майстер-клас в межах #OlympicLab
25 Жовтня 2021 Поділитися
Титуловані одеські фехтувальники провели майстер-клас в межах #OlympicLab

Освітній проєкт Національного олімпійського комітету #OlympicLab мандрує Україною. Заслужені майстри спорту України з фехтування Андрій Ягодка та Олена Кравацька провели для юних спортсменів Одещини майстер-клас у межах напрямку «Чат з чемпіонами і навички лідерства».

Гості проєкту вже довгий час входять в число провідних спортсменів України і мають у своєму послужному списку чимало нагород великих міжнародних змагань.  Зокрема, в активі  Олени Кравацької – срібна нагорода Олімпійських ігор 2016 року, золото Європейських ігор, медалі континентальної та світової першості, а  Андрій Ягодка – переможець Європейських ігор, володар трьох медалей чемпіонату Європи, не говорячи вже про медалі Кубку світу.

Спортсмени приєдналися до проєкту після інтенсивного тренування, яке проводилося тут же, в єдиній спортивній школі Одеської області, яка розвиває цей олімпійський вид спорту. Уважні слухачі – юні вихованці відділення фехтування КДЮСШ №13. 

На початку заходу заступник голови відділення НОК України в Одеській області Владислав Єфімов розповів маленьким шаблістам про головних героїв заходу. У жовтні саме такий рідкий випадок і трапився – спортсмени заходяться на домашній підготовці на передодні міжнародних стартів.

Далі слово взяли вже спортсмени, які розповіли дітлахам про свою кар’єру, про свої найбільші перемоги, а також про перешкоди, які траплялися на цьому шляху. Далі посипалися різноманітні питання від юних шаблістів, на які були отримані розгорнуті відповіді, зокрема акцентували уваги на важливість постійної роботи над собою, а також ретельної розминки перед змаганнями, щоб уникнути травм.

Слід додати, що обидва спортсмени, попри велику кількість завойованих нагород, продовжують свою кар’єру і націлені на наступні Олімпійські ігри, які відбудуться в Парижі в 2024-му році.

Після теоретичної частини – практична, у межах якої олімпійці звернули увагу юних колег на деякі важливі моменти підготовки.

За підсумками заходу всі його учасники отримали олімпійські подарунки від відділення НОК України в Одеській області.  

Медіа