Школярі Миколаївщини активно долучились до еконапрямку #OlympicLab
26 Жовтня 2021 Поділитися
 Школярі Миколаївщини активно долучились до еконапрямку #OlympicLab

Регіональний олімпійський осередок Миколаївщини ініціювало екологічну акцію у межах тематичного напрямку освітнього проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab. Цей захід відбувся у Мішково-Погорілівській загальноосвітній школі-інтернаті.

Виконавчий директор відділення НОК Вадим Кучмій та головний спеціаліст обласної філії Міносвіти Олена Мошків разом з гостею заходу, учасницею  Олімпійських ігор в Лондоні,  призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики  Оленою Холошою,  розповіли учням та вчителям школи про олімпійський рух та найкращих спортсменів корабельного краю – чемпіонів та призерів Олімпійських ігор. Олена Холоша також розповіла про свій шлях до спортивних вершин, продемонструвавши присутнім нагороду чемпіонату Європи, та  закликала  їх до систематичних занять фізичною культурою і спортом.

Після конкурсів та вікторин на олімпійську та екологічну тематику учні та вчителі Мішково-Погорілівської школи-інтернату разом з її керівником Віктором Гінкулом та гостями долучились до прибирання листя та висадцки дерев на території школи.

Наприкінці цього непересічного олімпійсько-екологічного заходу всі його учасники отримали олімпійські подарунки та книги на олімпійську тематику, презентовані відділенням НОК України в Миколаївській області.

Медіа