На Сумщині стартував обласний етап «Олімпійського лелеченяти- 2021»
26 Жовтня 2021 Поділитися
На Сумщині стартував обласний етап «Олімпійського лелеченяти- 2021»

На Сумщині стартував перший обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя 2021».

Легкоатлетичний манеж Сумського державного університету відкрив двері для 6 Сумських спеціалізованих та загальноосвітніх шкіл, команди яких були представлені в естафетах, олімпійській вікторині та творчих конкурсах.

За підсумковим підрахунком балів суддівської колегії місця розподілилися наступним чином, до трійки лідерів увійшли команди  Сумської загальноосвітньої школи №6, Сумської спеціалізованої школи №7 та Сумської спеціалізованої школи №12. А команда Сумської спеціалізованої школи №9 отримала приз глядацьких симпатій за активну участь та найкращих вболівальників.

Головною родзинкою заходу стали олімпійці, які прийшли підтримати учасників та власним прикладом заохотити до занять спортом та фізичною культурою, серед них: Олена Петрова - срібна призерка Олімпійських Ігор в Нагано, Заслужений майстер спорту України з біатлону, а нині  голова відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області та учасники Олімпійських ігор легкоатлети Ігор Мусієнко й Оксана Шкурат.

Атмосфера свята, наповнена командним духом, активною спортивною діяльністю та подарунками від НОК України подарувала всім учасникам заходу гарний настрій та заряд позитиву.

Медіа