«DO like Olympians»для дошкільнят Івано-Франківська
27 Жовтня 2021 Поділитися
  «DO like Olympians»для дошкільнят Івано-Франківська

Регіональний олімпійський осередок Прикарпаття реалізував у дошкільному навчальному закладі «Кристалик» Івано-Франківська було Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України «DO like Olympians».

 У гості до дошкільнят  завітали відомий спортсмен, учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція), майстер спорту України міжнародного класу з боксу  Віктор Поляков та представниця відділення НОК України в Івано-Франківській області  Тетяна Мисак.

Гості розповіли маленьким прихильникам спорту про символіку Олімпійських Ігор: Олімпійські кільця, Олімпійський вогонь, Олімпійський талісман та про учасників Ігор Олімпіад за всі роки, які репрезентували на цих змаганнях Прикарпатський край.

Після історичного екскурсу всі учасники разом із відомим прикарпатським спортсменом виконали олімпійську зарядку. Малята емоційно та жваво реагували на кожне з поставлених завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та навички з оволодіння основними рухами.

Далі на учасників заходу чекали різноманітні естафети. За звання найкращих змагались дві команди. Капітани докладали чимало зусиль, щоб згуртувати свої колективи та вибороти перемогу. Але сили були рівні, тож перемога стала спільною.

На завершення всі учасники «DO like Olympians»отримали подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області та зробили спільне фото на згадку.

Медіа