#OlympicLab крокує корабельним краєм
27 Жовтня 2021 Поділитися
#OlympicLab крокує корабельним краєм

Всеукраїнський освітній проєкт Національного олімпійського комітету України #OlympicLab завітав до Мішково-Погорілівської загальноосвітньої школи-інтернату, що на Миколаївщині. Напрямок «Чат з чемпіонами та навички лідерства» реалізував для школярів регіональний олімпійський осередок.

 Для учнів навчального закладу зустрічі зі знаменитими спортсменами корабельного краю вже стали традиційними. Раніше вони спілкувались з  Олімпійських ігор  з фристайлу  Олександром Абраменком,  титулованою стрибункою у воду, призеркою чемпіонату світу та  Європи, Оленою Федоровою, володаркою Кубку світу зі стрибків на батуті  Світланою Мальковою.

Разом з виконавчим директором обласного  відділення НОК  Вадимом Кучмієм,  до школи-інтернату завітала учасниця Олімпійських ігор у Лондоні, призерка чемпіонату Європи в стрибках у висоту Олена Холоша.

Спортсменка розповіла про свій спортивний шлях, і в першу чергу про європейську нагороду, яку вона продемонструвала учасникам заходу. Гостя також розповіла про свій олімпійський виступ. А також про те, як по завершенню спортивної кар’єри вона розпочала свій шлях на тренерській ниві. Давши відповіді на чисельні запитання, легкоатлетка закликала присутніх до здорового способу  життя та активніше долучатися до занять спортом.

Після розповіді виконавчого директора відділення НОК України в Миколаївській області про найкращих  миколаївських олімпійців, всі охочі долучилися до  різноманітних ігор та конкурсів, а також  мали можливість продемонструвати свої знання у вікторині на олімпійську та екологічну тематику. Переможці вікторини та конкурсів були нагороджені спеціальними призами.

 Кульмінацією олімпійського свята стали змагання з настільного тенісу та шахів, в яких взяли участь команда Мішково-Погорілівської ЗОШ-інтернату та команда Миколаївської ЗОШ-інтернату № 3, яка була запрошена гостинними господарями свята на #OlуmpiсLab. Разом з учнями обох шкіл змагались і вчителі цих освітніх закладів.

Звичайно, кожен присутній на цьому святі спорту отримав олімпійські подарунки, а шкільні бібліотеки поповнилися книгами на олімпійську тематику від НОК України.

Медіа