Олімпійські уроки #BeActive в Кропивницькому
28 Жовтня 2021 Поділитися
Олімпійські уроки #BeActive в Кропивницькому

В межах всеукраїнського спортивно-навчального заходу Національного олімпійського комітету України «Олімпійський тиждень» в більшості закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького проведено цікаві, пізнавальні «Олімпійські уроки #BeActive», а також низку інших насичених і змістовних заходів. На деякі з них завітали представники відділення НОК України в Кіровоградській області.

В гімназії імені Тараса Шевченка проведено захід «Історія Олімпійських ігор». На спортивне свято завітали: срібний призер ХХVІІ Олімпійських ігор в Сіднеї з велоспорту на треку Олександр Симоненко, начальник управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Ірина Глобенко, фахівець обласного відділення НОК України Микола Аношкін. Для почесних гостей гімназисти продемонстрували показові виступи з художньої гімнастики, дзюдо, тхеквондо, спортивних танців.

Під час «Олімпійського тижня» в Балашівській гімназії її вихованців привітав Майстер спорту СРСР з веслування, випускник цього навчального закладу, член обласного відділення НОК України Олександр Куценко. На загальношкільному шикуванні Олександр Григорович нагородив школярів відзнаками за спортивні досягнення.

В загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 «Олімпійський урок#BeActive» провели для учнів початкових класів. У гості до молодших школярів завітав Майстер спорту міжнародного класу з велоспорту Юрій Симоненко. Від відомого велосипедиста діти дізналися багато цікавого про світ спорту.

В гімназії імені Олени Журливої під час «Олімпійського уроку#BeActive» діти мали змогу поспілкуватися з срібним призером ХХVІІ Олімпійських ігор в Сіднеї з велоспорту на треку Олександром Симоненком, а також взяли участь в інтелектуальній грі брейн-ринг на спортивну тематику.

Учні навчально-виховного об’єднання № 6 в межах «Олімпійського тижня» отримали теоретичні знання з фізичної культури та спорту, відвідали міський стрілецький тир, взяли участь у змаганнях з армреслінгу, стрільби кульової, баскетболу 3Х3, волейболу, бадмінтону. На відкритому уроці з фізичної культури учнів і вчителів закладу привітав відповідальний секретар обласного відділення НОК Вадим Бебко.

Під час «Олімпійського уроку#BeActive» в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 22 фахівець обласного осередку НОК Микола Аношкін розповів школярам про історію виникнення стародавніх олімпійських ігор та провів олімпійську вікторину.

Для учнів НВО № 20 заходи «Олімпійського тижня» проходили на базі водно-гребної бази. Діти слухали цікаві розповіді від запрошених спортсменів міста про їх спортивну кар’єру, брали участь у спортивних естафетах, відповідали на запитання олімпійської вікторини, яку проводили представники обласного осередку НОК.

У Кропивницькому навчально-реабілітаційному центрі для учнів влаштували справжнє спортивне свято, на яке завітали колишні вихованці закладу, а нині - відомі спортсмени. Атлети поділилися зі своїми молодшими колегами секретами спортивних успіхів та продемонстрували найвагоміші нагороди. У відповідь діти виступили перед почесними гостями з показовими спортивними номерами.

Кожен учасник вищезазначених заходів, а також учні інших навчальних закладів, які долучилися до проведення заходів з нагоди «Олімпійського тижня», а це майже три тисячі школярів, отримали сертифікати учасника цього проекту та сувеніри від НОК України з логотипом заходу, а для бібліотеки навчальних закладів поповнилися  літературою на олімпійську тематику.

Останнє в медіа