На «Олімпійському уроці #BeActive» чернігівські школярі знайомилися ближче з боксом
01 Листопада 2021 Поділитися
На  «Олімпійському уроці #BeActive» чернігівські школярі знайомилися ближче з боксом

Регіональний олімпійський осередок організував для учнів Чернігівської загальноосвітньої школи № 35 «Олімпійський урок #BeActive».

У гості до школярів завітав відомий український боксер, учасник Ігор ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро, фіналіст Всесвітньої серії боксу, призер чемпіонату Європи Дмитро Митрофанов.

Титулований боксер розповів про свої спортивні досягнення,  зайняття боксом, своїх наставників, на кого потрібно рівнятися та дав учням поради щодо ведення здорового способу життя. Натомість діти ставили багато запитань спортсмену, зокрема цікавились кількістю завойованих медалей та режимом дня, як вчився в школі та які має хобі.

Від себе особисто Дмитро побажав усім школярам міцного здоров’я, більше позитиву, веселих посмішок та значних успіхів. Діти були в захваті від спілкування з відомим українським боксером.

Всі учасники Олімпійського уроку  #BeActive отримали подарунки      від відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області. А щоб згадка про цю зустріч залишилась на довше, усі присутні зробили спільне фото та отримали автограф від боксера.

 

 

 

Останнє в медіа