Do like Olympians для юних спортсменів Івано-Франківська
01 Листопада 2021 Поділитися
Do like Olympians для юних спортсменів Івано-Франківська

В Івано-Франківській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі було реалізовано проєкт Національного олімпійського комітету України «Do like Olympians», спрямованого на промоцію головних олімпійських цінностей – дружби, поваги й досконалості.

Гостем  заходу став  учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афінах, майстер спорту України міжнародного класу з боксу  Віктор Поляков.

 Юні дзюдоїсти провели активну бесіду  із Віктором, в ході якої, окрім того що дізнались багато нових «секретів» щодо підготовки спортсменів високого класу, якими поділився відомий боксер, також отримали позитивний заряд енергії.

Традиційна розминка, як засіб підготовки організму спортсмена до виконання головних завдань, незалежно від його рівня, відбулася одразу після завершення теоретичної частини.

Після руханки діти продемонстрували Віктору свої вміння та навички, які вони освоїли за час відвідування секції з боротьби дзюдо.

На завершення заходу всі діти отримали подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області та зробили традиційне спільне фото у стрибку, яке вже встигло стати «візитною карткою» проєкту «Do like Olympians».

Медіа