Олімпійці Чернігівщини приєднались до акції «Створюємо ліси разом»
05 Листопада 2021 Поділитися
Олімпійці Чернігівщини приєднались до акції «Створюємо ліси разом»

Проєкт Національного олімпійського комітету України #OlympicLab завітав до Городнянського лісового господарства», що на Чернігівщині. Екологічний модуль заходу регіональний олімпійський осередок реалізував під час акції «Створюємо ліси разом», що проходила в межах програми Президента України «Зелена країна».

Ця ініціатива складається з двох частин: висадка одного мільярду нових дерев за три роки, а друга – це збільшення площі лісів на один мільйон гектарів за десять років.

Свій вклад в озеленення країни внесли й олімпійці, серед яких: перший заступник голови обласної ради, перший заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області, учасниця Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з біатлону Ніна Лемеш; український боксер, учасник Олімпійських ігор, фіналіст Всесвітньої серії боксу, чемпіон Всесвітньої Універсіади, бронзовий призер чемпіонату Європи Дмитро Митрофанов; стипендіат НОК України Юлія Синявська та юний боксер, призер та переможець Всеукраїнських турнірів Артем Лемеш.

Після майстер-класу з садіння лісу й інструктажу з охорони праці та техніки безпеки, який провів головний лісничий ДП «Городнянське лісове господарство» Максим Левкович, було висаджено 2,1 гектара сосни та берези.

Учасники акції закликали всіх мешканців області бути небайдужими до нашого довкілля, щоб спільними зусиллями істотно збільшити лісистість Чернігівщини та всієї України.

Медіа