Do like Olympians для юних боксерів Прикарпаття
05 Листопада 2021 Поділитися
Do like Olympians для юних боксерів Прикарпаття

У спортивному клубі «Вовчинець» Івано-Франківська було реалізовано проєкт Національного олімпійського комітету України #DolikeOlympians, спрямованого на промоцію головних олімпійських цінностей – дружби, поваги й досконалості.

Учасниками заходу стали понад 40 вихованців відділення  боксу Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

У гості до юних спортсменів завітали: голова відділення НОК України в Івано-Франквіській області, директор Івано-Франківської ОДЮСШ Мирослав Карабін; учасник ХХVІІІ Олімпійських ігор  в Афінах , майстер спорту України міжнародного класу з боксу Віктор Поляков,  голова громадської організації  «Вовчинецька громада», заступник голови спорткомітету с.Вовчинець Любомир Григорук

На початку зустрічі Віктор Поляков розповів про свій спортивний досвід, поділившись порадами,  як досягати високих результатів, і відповів на питання, що цікавили дітей – про історію Олімпійських ігор, про досягнення видатних спортсменів Прикарпаття, які гідно представляють нашу державу на міжнародній арені. Також юні боксери отримали корисні практичні поради з організації з планування оптимального для спортсмена розпорядку дня, а головне – заряд неабиякої мотивації для подальших звершень.

Далі на хлопців і дівчат чекала практична частина заходу. Позитивні емоції, веселий настрій і заряд бадьорості були гарантовані дітям під час фізичних активностей з відомим боксером.

На завершення кожен учасник заходу отримав подарунки з символікою проєкту #DolikeOlympians від відділення Національного олімпійського комітету України та зробили спільне фото на згадку.

Медіа