Анна Панова – краща спортсменка Вінниччини у жовтні
08 Листопада 2021 Поділитися
Анна Панова – краща спортсменка Вінниччини у жовтні

Виконкомом відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області було визначено кращою спортсменкою жовтня важкоатлетку Анну Панову.

 На чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді (до 23 років), що проходив у місті Рованіємі (Фінляндія), спортсменка стала срібною призеркою в ривку в категорії 64 кг та четвертою в поштовху і в сумі посіла 4 місце.

«Дуже турбували травми, але вийшло зібратись та показати максимальний результат у ривку. Наразі вже розпочалась підготовка до дорослого Чемпіонату Європи», – прокоментувала свій виступ Анна.

Вона є майстром спорту міжнародного класу, чемпіонкою та рекордсменкою України, чемпіонкою Європи серед юніорів у 2016 році, бронзовою призеркою Чемпіонату світу серед юніорів та срібною призеркою Чемпіонату Європи у 2017 році, срібною призеркою Чемпіонату Європи серед молоді у ривку 2021 року. Тренерами спортсменки є Дмитро Бабич та Анатолій Орлов.

Анна Панова отримає від відділення НОК України у Вінницькій області грошову премію та право боротися за звання кращого спортсмена 2021 року у Вінницькій області.

 

Медіа