Збірна України братиме участь у літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2022
09 Липня 2021 Поділитися
Збірна України братиме участь у літньому  Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2022

Таке рішення було прийнято під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету України, яке пройшло під головування очільника НОК Сергія Бубки.

З 1991 року команда України є постійним учасником даних змагань, які за цей час вже довели свою значимість і стали для юних спортсменів першою сходиною у великий спорт.

Аналізуючи склад учасників ЄЮОФ можна простежити таку тенденцію, що більшість атлетів згодом потрапляють до основ збірних команд і успішно виступають на Олімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях.

У різні роки у літніх Фестивалях від України брали участь: чотириразова Олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова, медалісти Ігор з плавання Михайло Романчук, з легкої атлетики Роман Щуренко, Єлизавета Бризгіна, Богдан Бондаренко, Ярослава Магучіх, чемпіон світу та Європи з дзюдо Георгій Зантарая й інші.

Тож юні спортсмени зможуть себе проявити з 24 по 30 липня 2022 року у словацькій Банській Бистриці, де буде проведений XVI літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль.

Участь у ньому планують брати 3600 спортсменів та членів їхніх команд з 50 країн континенту.

 

Медіа