Об’єкти Олімпійського фестивалю готуються приймати найкращих юних спортсменів
09 Листопада 2021 Поділитися
Об’єкти Олімпійського фестивалю готуються приймати найкращих юних спортсменів

У Банська Бистриці (Словаччина), триває підготовка до XVI літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який пройде з 23 по 30 липня 2022 року.

Юні спортсмени, віком від 14 до 18 років, змагатимуться в 11 видах спорту: баскетболі, бадмінтоні, велоспорті, волейболі, гандболі, гімнастиці спортивній, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, тенісі, триатлоні. Тому арени, для престижного континентального спортивного форуму активно реконструйовуються, щоб відповідати усім міжнародним стандартам та проводять тестові змагання.

Кілька спортивних об’єктів ЄЮОФ вже провели успішно такі заходи, до кінця року ще пройде турнір з бадмінтону, а одразу після Нового року – волейболі. Організатори планують до кінця квітня завершити всі тестові змагання.

До кінця 2021 року мають завершити всі роботи з підготовки гімнастичного залу, який розміститься у зимовому стадіоні Банській Бистриці. Також зовсім скоро має розпочатися реконструкція залу, де пройде турнір з гандболу.

Нещодавно відбулося урочисте відкриття легкоатлетичного та футбольного стадіону, який за своїми параметрами відповідає не лише поточним технічним стандартам, а й стандартам Міжнародної асоціації легкої атлетики (IAAF) для міжнародних та національних змагань і сертифікації УЄФА для футбольних стадіонів 3 категорії.

Медіа