Презентовано олімпійське меню під час Ігор-2022
18 Листопада 2021 Поділитися
Презентовано олімпійське меню під час Ігор-2022

Організатори XXIV зимових Олімпійських ігор у Пекіні 2022 року презентували меню, яке подаватимуть спортсменам під час Ігор.

Воно складатиметься з 678 страв, враховуючи різні культурні походження.

Дане меню схвалене Міжнародним Олімпійським Комітетом і було розроблене з урахуванням різноманітних харчових потреб спортсменів, а також з урахуванням релігійного різноманіття.

Страви подаватимуться по черзі, біля 200 страв будуть доступні для спортсменів щодня в трьох змагальних кластерах: Пекіні, Яньцині та Чжанцзякоу.

Зимові Олімпійські ігри 2022 року збігаються з фестивалем весни в Китаї і їжа з різних регіонів країни дозволить учасникам зі всього світу повністю відчути національну кухню господарки змагань.

Обслуговування під час Ігор передбачатиме суворе дотримання карантинних норм й відповідатиме «Посібнику Пекіна-2022», в обідніх зонах будуть надаватися маски, рукавички та дезінфікуючі засоби. Інтелектуальні дезінфекційні пристрої, температурні тести та керуючі роботи також будуть використовуватися для полегшення заходів щодо запобігання COVID-19.

Оскільки Пекін декларує проведення зелених Олімпійських ігор, то і посуд в обідніх зонах буде біорозкладний, а задля підвищення доступності буде передбачене меню шрифтом Брайля та безбар’єрний доступ. 

Останнє в медіа