Do Like Olympians для маленьких школярів Івано-Франківська
19 Листопада 2021 Поділитися
Do Like Olympians для маленьких школярів Івано-Франківська

До першокласників ліцею №19 Івано-Франківської міської ради завітав проєкт Національного олімпійського комітету України "Do Like Olympians".

Учасників спортивного свята привітали голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін та учасник Олімпійських ігор, боксер Віктор Поляков.

Далі діти розповідали вірші та демонстрували показові виступи з олімпійськими мотивами, також сформували олімпійські кільця з гімнастичних обручів та поділилися з присутніми знаннями, що кожне з них символізує.

Також ліцеїсти сповна скористалися можливістю поспілкуватися з відомим боксером поставивши йому запитання, як досягнути успіху не тільки у спорті, але й у житті.

Фізичні активності під музичний супровід продовжили незвичний для першачків урок, Віктор також провів з дітьми  цікаву розминку з елементами боксу.

Впродовж традиційної руханки маленькі спортсмени проявляли свої силу волі, спритність, швидкість,  витривалість та вміння сприймати не лише перемоги, але й поразки. Таким чином діти  підготувались до справжніх баталій, які мали місце у спортивній залі  під час ігрових естафет.

На завершення всі учасники отримали чудові олімпійські подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області, заряд позитивних емоцій та зробили спільне фото.

Медіа