Dо like Olympians для юних школярів Чернігова
22 Листопада 2021 Поділитися
Dо like Olympians для юних школярів Чернігова

За підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області реалізовано Всеукраїнський проєкт серед дітей та молоді «Dо like Olympians» в форматі онлайн для активних та спортивних учнів Чернігівської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Карантинні заходи обмежують дитину в «живому» спілкуванні, звичному для себе способу життя. Але найвагомішою проблемою є обмеження рухової активності. Фізична культура – один із найулюбленіших предметів учнів молодшої школи. Регулярна фізична активність сприяє зміцненню імунітету, розвиває силу і характер дитини.

Онлайн-урок фізичної культури розпочався з активної та олімпійської руханки «Dо like OLYMPIANS», зі спеціально розробленими вправами відомою українською спортсменкою бронзовою призеркою Олімпійських ігор з художньої гімнастики Анною Різатдіновою, яку провела стипендіат НОК України Юлія Синявська. Протягом всієї розминки учні разом зі стипендіатом виконували із задоволенням нескладні вправи, яка супроводжувалася ритмічною музикою.

Вчителі фізичної культури Ольга Павленко та Олена Овечко розповіли майбутнім олімпійцям про здоровий спосіб життя, про формування свідомості учнів щодо корисності та необхідності занять фізичною культурою та спортом.

Для юних школярів урок видався цікавим, насиченим та корисним, діти мали змогу поставити запитання та поспілкуватись.


 

Медіа